Näitude teatamine Lihtne viis näitude teatamiseks








* Veemõõtja kood asub Teie arvel aadressi ees, kui seda täpselt ei tea, võib täitmata jätta.
Näitude teatamine ka telefonil 6140014 või meili teel klient@viljandivesi.ee

 
Otsi lehelt:
 

Töötajad

Nimi Ametikoht Telefon e-mail
Juhataja Toomas Porro 614 0011 toomas@viljandivesi.ee
Juhiabi Krista Pastik 614 0010 krista@viljandivesi.ee
Pearaamatupidaja Laine Eerme 614 0015 laine.eerme@viljandivesi.ee
Raamatupidaja Ülle Jalajas 614 0016 ylle@viljandivesi.ee
Arendusjuht Rein Triisa 614 0086 rein@viljandivesi.ee
Tootmisjuht Priit Tambet 614 0017 priit@viljandivesi.ee
Võrkude juht Nevo Sild 614 0018 nevo@viljandivesi.ee
Jaamade juht Raivo Udris 614 0019 raivo@viljandivesi.ee
Klienditeenindaja Silvi Kont 614 0013 klient@viljandivesi.ee
Klienditeenindaja Sirje Kink 614 0014 klient@viljandivesi.ee

Laborijuhataja

Anne-Ly Koort

507 0810

annely@viljandivesi.ee

 Labor   614 0020